Álláskereső oldalunkon csak teljes vagy részmunkaidős, Magyarországi állásajánlatok találhatóak!
Az álláshirdetések feladása ingyenes.

Az otthon végezhető munka, MLM, távmunka hirdetések átkerültek az otthonimunkak.allas365.hu -oldalunkra. Külföldi munka ajánlatok a kulfoldimunkak.allas365.hu-oldalon lesznek elérhetőek (hamarosan).

Műszaki tanácsadás-Értékesítés

Állás adatai
Print E-mail Facebook Iwiw Twitter Digg Delicious Stumbleupon Linked in Google + Bibsonomy Reddit MySpace Google Bookmarks
Gépész végzettségű munkatársat keresünk! Értékesítés - műszaki tanácsadás munkakörbe Feladatok:ajánlatok készítése, kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal.
Feladatok: -Fő feladat: műszaki tanácsadás a vásárlóknak, ügyfeleknek. -ajánlatok készítése -kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal Elvárások: -angol nyelvtudás -jó kommunikációs készség. Előnyt jelent, de nem elvárás: -német nyelv -jogosítvány Várjuk jelentkezését önéletrajzzal e-mail címünkre: info@sidex.hu 0630/983-7175

Az állás itt található:

Back Vissza  Stats Megtekintve:1123  Pályázók:0